Centrum Kompetencyjne ERP Sp. z o.o.

To projekt, którego trzon stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści od wielu lat zajmujący się doradztwem w zakresie BHP, działaniami marketingowymi i telemarketingowymi.

Jako centrum outsourcingowe wspieramy również Naszych Klientów w analizach biznesowych oraz konsultingu w zakresie doboru i wdrażania rozwiązań informatycznych.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą:

- usługi BHP,
- usługi Call Center,
- doradztwo w zakresie inwestycji informatycznych,
- konsulting biznesowy.

Szeroka wiedza, kompetencje i wieloletnie doświadczenie pozwala na współpracę z Klientami w różnych obszarach, od szerokiej analizy potrzeb biznesowych i rozwiązań informatycznych, poprzez bieżące wsparcie działań handlowych i marketingowych usługami call center, aż po stałą współpracę w ramach szkoleń i obsługi BHP.

Dlaczego Centrum Kompetencyjne ERP?

centrum kompetencyjne erp

Naszą siłą są ludzie.
Stanowimy zespół wyjątkowo skutecznych i doświadczonych praktyków zajmujących się wsparciem przedsiębiorstw na różnych etapach ich rozwoju.

Nasi konsultanci to osoby z wieloletnim doświadczeniem w realizacji różnych projektów doradczych, posiadający ekspercką wiedzę w obszarach swych kluczowych kompetencji, co zostało potwierdzone zdobytymi referencjami Klientów oraz certyfikatami odbytych szkoleń.

Praca w systemie projektowym, nowoczesne narzędzia pracy, sprawnie zarządzająca i stale podnosząca swoje kompetencje kadra menadżerska, wyspecjalizowane działy zajmujące się m. in.  BHPtelemarketingiem,  doradztwem w zakresie rozwiązań informatycznych czy konsultingiem biznesowym, to tylko niektóre z naszych atutów pozwalających nam idealnie dopasować i dostosować rozwiązanie do potrzeb Klienta.